Поезія Імператора Мейдзі як вправи для Душі - це унікальна книга-путівник для самостійної психологічної роботи та духовного розвитку людини. Кожна танка (японський вірш) у перекладі українською мовою запрошує читача до медитації та роздумів про життя. Автор пропонує описати свої переживання, власні думки безпосередньо у книзі, поруч з духовними нарисами. Так кожен читач створить власну унікальну книгу. І ця мудрість наповнить Любов’ю його Душу, а розум – Світлом. У книзі поєднано Захід і Схід, Небо і Землю, Духовність і Матерію. Вона стане відкриттям для кожної людини. Для широкого загалу читачів.

Медитативні карти для душі - духовна практика Імператора Мейдзі через поезію та медитацію. Використовуйте ці карти, щоб розширити свій світогляд, зарядитись позитивною енергією, змінити себе та світ на краще. Практикуйте медитацію Любові через поезію просвітленого Імператора Мейдзі та наповнюйтесь Абсолютною Енергією Любові.

Медитація проста, але високоефективна. Вона розкриє ваше серце Любові, розум наповнить Ясністю Світла, Душа стане Мудрішою. Карти стануть підказкою на кожен день тому, хто прагне прожити відмінне життя та навчитись спілкуватись зі своєю Душею.

В подарок мішечок для карт!

 

Ціна 760,00 грн.