КНИГИ И КАРТЫ НАПЕЧАТАННЫЕ

Новости Звучание Истины

Книга "АБСОЛЮТНА ЕНЕРГІЯ ЛЮБОВІ.

Поезія Імператора Мейдзі як вправи для Душі"

Тетяна Дугельна

На кожній сторінці цієї книги ви знайдете ціле життя в перлинах мудрості - танка, японські вірші, що несуть глибинний зміст. Японська поезія Імператора Мейдзі вперше перекладена українською мовою і, завдяки мелодійності її звучання, наповнює кожен вірш додатковою енергією. Читаючи переклад поезії Імператора Мейдзі, відчуваєш, як Любов і Світло наповнюють тебе. Ця книга стане фундаментом духовного світогляду для кожного читача, адже вона містить унікальні і прості вправи для Душі, Абсолютну Енергію Любові на кожній сторінці і дозволяє медитувати, знайомлячись з мудрістю власної Душі.
Для широкого кола читачів.

 

Абсолютна Енергія Любові пронизує наш світ своєю нескінченністю. Ми живемо тому, що вміємо любити. Ми розвиваємося, проявляючи Любов у своєму житті. Без Любові настають сутінки, мара смутку оповиває буття. Свідомість затьмарюється, розум стає гострим, немов меч. Без Любові приходить біль, розпалюється вогнище війни, з’являються страждання, хвороби та скорбота. Без Любові не існує щасливого Життя. Без Любові втрачається Мир. Наша Душа потребує Любові, як тіло потребує повітря.

Абсолютна Енергія Любові постійно наповнює наш земний простір. Вона, мов сонячне сяйво, завжди лине на Землю, щоб тут народжувалися нові Діти Землі та Неба. У всіх давніх духовних трактатах, що висвітлюють теми побудови Всесвіту та його законів, описана ця Космічна Вічна Енергія. Вона завжди існувала і буде існувати, віримо ми в неї, чи ні.

Абсолютна Енергія Любові – це можливість змінитися самому та змінити все довкола. Вона може допомогти кожній людині стати кращою, проявити свої чесноти, стати гуманнішою, чуйнішою та мудрішою. У Японії Абсолютною Енергією Любові називають Енергію Рейкі. Там її практикують навіть імператори. Тому ми пропонуємо вам зануритися у творчість Імператора Мейдзі, якого вважали просвітленим. Епоха Мейдзі (яп. 明治 時代 Мейдзі дзидай) - період в історії Японії з 23 жовтня 1868 по 30 липня 1912 року, коли цією країною правив імператор Муцухіто. Імператор Муцухіто взяв ім'я Мейдзі, що означає «освічений (просвітлений) уряд» (Мей 明 = світло, знання; дзі 治 = правління). І дійсно, цей період ознаменувався відмовою Японії від самоізоляції та становленням її як світової держави. Так, практикуючи Абсолютну Енергію Любові, кожна людина може вийти за межі власних стереотипів та розширити світогляд.

Абсолютна Енергія Любові – це те, що ми маємо щедро проявляти завдяки своєму сердечному ставленню один до одного. Сенсей Майстер Вчитель Рейкі Мікао Усуї рекомендував своїм учням практикувати медитацію для осмислення глибинного змісту поезії Імператора Мейдзі. Я практикую Рейкі майже 20 років. Ця енергія допомогла мені впоратися з горем та втратами, з підлістю та брехнею, з проблемами у відносинах з іншими та з власним здоров’ям. Сьогодні для мене існує одна проста практика. Щоденно я відкриваю танки (японські вірші) Імператора Мейдзі й медитую. Я не втрачаю відчуття єдності з Абсолютною Енергією Любові у повсякденному шаленому ритмі життя, бо мій розум, моє серце наповнюються прекрасними образами.

Абсолютна Енергія Любові присутня у кожному вірші, на кожній сторінці цієї книги. Прочитайте, промедитуйте, поцікавтеся моїми нарисами, запишіть свої думки та враження. Проста духовна практика, яка зробить вас співавтором цієї творчості. Прості вправи для вашої вічної та дуже мудрої Душі на кожен день.

З Любов’ю до кожного з вас,

Майстер Абсолютної Енергії Любові (Рейкі)

Тетяна Дугельна

ПАРАМЕТРИ КНИГИ

Автор: Тетяна Дугельна

Переклад з японської Ганна Вознюк

Видавництво: Час Успіху, 2017

Палітурка: м"яка, 260 с.

Формат: 70x100/32 (115х170 мм)

ISBN: 978-966-976-23-8-6

НОВИНКА!!!

Книга дополнена QR-кодом, по которому открыт доступ

к Марафону "7 КОСМИЧЕСКИХ ЗАКОНОВ"

 

На марафоне Вы:

    • Изучите влияние Космических Законов на свою Жизнь
    • Осознаете как достичь гармонии в материальном и духовном мирах
    • Найдете способ выстроить базовое мировоззрение для жизни в Радости и Счастье на Земле
    • Изучите интересные глубинные духовные практики системно и базово
Цінність 245 грн.

Ця книжка - чарівна подорож у безмежні простори Всесвіту, де народилась твоя власна Душа. Вона поєднує у собі схід та захід, небо і землю, духовність та матерію. В ній ти знайдеш свої власні усвідомлення. Вона проведе тебе по потаємних закуточках Душі і наповнить твою свідомість Сяйвом Абсолютної Енергії Любові.

Це не проста книга з перекладами японської поезії. Це книга – путівник у твої бархатисті глибини підсвідомості. Вона запрошує тебе до роздумів про життя.

Автор пропонує тобі поміркувати над перекладами японської поезії Імператора Мейдзі, який правив у Японії на початку двадцятого століття. Але це не прості роздуми. На кожній сторінці ціле життя, у перлинах Мудрості. Танка – це п’ятискладовий японський вірш, який має глибинний зміст і вперше перекладається українською мовою, щоб відтворитись у мелодійності її звучання.

Ти читаєш переклад вірша, поринаєш у свої думки, відчуваєш, як енергія Любові наповнює тебе. Це легко і дуже просто. А потім ти можеш одразу записати у книжці свої роздуми. Таким чином, ти стаєш співавтором цього твору. І у тебе буде єдиний, неповторний екземпляр, створений з Любов’ю, наповнений Мудрістю, пронизаний Світлом. Ця книга стане фундаментом твого духовного світогляду. Це унікальні і дуже прості вправи для твоєї Душі на кожен день. Бажаємо тобі приємного спілкування зі своєю Душею.

РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

 

До цієї книги підходить колода метафоричних карт МЕДИТАТИВНІ КАРТИ ДЛЯ ДУШІ. РЕЙКІ

Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитись з їх змістом та вартістю.