Медитативні карти для Душі

Карти "АБСОЛЮТНА ЕНЕРГІЯ ЛЮБОВІ REIKI" 

(переведені на українську мову з японської)

Медитативні карти "Абсолютна Енергія Любові" таять в собі підказки на кожен день для кожного, хто прагне прожити відмінне життя, чуючи голос своєї мудрої Душі.

Кожна карта містить японський вірш (танка) Імператора Мейдзі, наповнений мудрістю століть. Поезія Імператора вперше перекладена українською мовою і опублікована в форматі карт.

Завдяки мальовничим зображенням, практика через поезію і медитацію, набуває ще більшої сили. Медитація проста, але високоефективна. Вона розкриє ваше серце Любові, розум наповнить Ясністю Світу, Душа стане мудрішою.
Використовуйте ці карти, щоб розширити свій світогляд, зарядитися позитивною енергією, змінити себе і світ на краще. Практикуйте медитацію Любові через поезію просвітленого Імператора Мейдзі і сповнюйтеся Абсолютною Енергією Любові REIKI.

Карти будуть корисними, як практикам REIKI будь-яких напрямків для поглиблення у філософію цілительства, котрій навчав Сенсей Мікао Усуї.
Також, карти будуть корисними будь-якій людині, котора прагне жити у гармоніїї та Полі Любові. Вони надихають дивитись на світ по-іншому. Медитуючи на вислови запропоновані у цих картах, кожна людина додасть до свого світогляду глибини та мудрості.

ЩО ВХОДИТЬ ДО КОМПЛЕКТУ КАРТ?

125 карт з надписами українською мовою

Інструкція для використання містить підказки для медитації та створення настрою на цілий день

Упаковка та велюровий мішечок для зручного зберігання

 

Ціна 570,00 грн.